Skip to product information
1 of 43

Audi Q5 3.0T (S line) Full Option

Audi Q5 3.0T (S line) Full Option

Regular price €0,00 EUR
Regular price Sale price €0,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.

SHITUR!

Color: Black 

Km: 210.800

Fuel: Petrol

Year: 2013

Specifikimet

Audi 3.0TFSI V6 Full Option

Full Panorama

S line

Sedilje Ngrofje + Ftofje

Coffee heater and cooler

Start/Stop

Keyless Go (Hapet dhe mbyllet  pa perdorur celes)

Sensor para+mbrapa

Kamera Parkimi mbrapa

Bluetooth

Hapje Garazhi me buton

Bagazhi me buton 

Eco Auto Stop (Fiket ndizet ne semafor)

Perde Origjinale

Komanda ne timon 

Sistem Muzike Bang&Olufsen

Audi Drive Select

Pasqyra me palosje

Disponon 2 Celsa

Makina eshte full dhe ne gjendje shume te mire vaj filtra te sapo bera plus cdo sherbim shtese i sapo bere, Makina eshte pa taks lluksi.Disponon Targe te Vecante leje qarkullimi + Siguracion. Mund te behet dhe me gaz sipas deshires 

View full details