Skip to product information
1 of 24

Audi Q7 3.0TDI S line

Audi Q7 3.0TDI S line

Regular price €13.499,00 EUR
Regular price Sale price €13.499,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.

____INFORMACION PËR MAKINËN:
• Audi Q7 Full Option 3.0TDI S line Full ‼️
• S Line
• 7 Vende !
• 140.000 milje
• Full Panoramik
• Bluetooth Connect
• Opsione Ftohje & Ngrohje tek Sediljet
• Drita Mjegulle
• Keyless Start
• Sedilje Lekure
• Navigator
• Sistem muzike Premium “Bose”
• Memorie Sediljesh
• Tire Pressure Monitor
• Xham Privacy
• etj…
ABS, Alarm System, Alloy Wheels, Arm rest, Auto dimming interior mirror, Bi-Xenon, Cd player, Central locking, Cruise control, Electric seat, Electric mirror, ESP, Fog Lamp, Heated seats, Panoramic Roof, etc


✔️Përshkrim i rëndësishëm: Makina është në gjendje perfekte, e inspektuar në mënyrë profesionale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës,duke ju garantuar cilësi dhe siguri.

▫️“AB Motors>>>Kompani Elitë në transportin e makinave nga SHBA drejt Shqipërisë.”◽️

 

View full details