Skip to product information
1 of 23

Mercedes-Benz C300 4matic

Mercedes-Benz C300 4matic

Regular price €21.399,00 EUR
Regular price Sale price €21.399,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.

C300 4matic (Look 6.3AMG)

•75.000KM
• 2.0 Benzine (Ekonomik)
• Behet dhe me gaz sipas deshires
• Viti 2015
• Look 6.3 AMG❗️
• 4matic
• Sistem Muzike Burmeister
• Kamera mbrapa
• Sistem Eco Mode (makina behet me ekonomike)
• Sistem Comfort/Sport/Sport+/Individual
• Ngrofje Sediljesh
• Bluetooth
• Pasqyra me palosje
• Blind spot
• Assist graphic
• Attention Assist
• Sedilje memorie
• Perde origjinale
• Etj…

Makina ska nevoj per pershkrim eshte super e paster vetem 75.300KM mund ta coni tek mercedes-benz ose tek servisi juaj i besuar e sapo targuar

 

View full details