Skip to product information
1 of 24

Mercedes - Benz C300+Gaz 4matic

Mercedes - Benz C300+Gaz 4matic

Regular price €0,00 EUR
Regular price Sale price €0,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Color:  Black

Km: 144.888

Fuel: Petrol + Gas(Atiker)

Year: 2008

Specifikime

C300 4matic 100% Gaz (Pa takse luksi dhe teper ekonomik)

Kambio Automatike

Sendilje me ngrohje

Baxho

Perde Mrapa

Sedilje Lekure,

Disqe AMG

Xhama te zinj me leje 

Sistem Muzike Harman Kardon

Sistem Gas Atiker (Sistemi me cilesor i gazit per kte lloj makine) disponon letrat e sherbimit te gazit qe jan bere ne kohen e duhur

  • Eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per sherbime cdo gje eshte bere ne kohe kjo Makine disponon letrat e cdo sherbimi qe ka bere per 5 vitet e fundit (Vaj&filtra) etj...
View full details